تولید اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

تجربه با طراحی اپلیکیشن خدمات خود را در دست مخاطب بگذارید.

اپلیکیشن موبایل یک راه عالی برای ارائه خدمات شما به کاربر است .
فرقی نمیکند خدمات شما چیست و در چه حوزهای کار میکنید، اپلیکیشن کاربردی متناسب با کسب و کار شما میتواند سود شما را چندین برابر کند. شناخت بهترین راه برای موفقیت کسب و کار شما تخصص ماست. ما با آنالیز کامل کسب و کار شما بهترین پیشنهاد را برای ساخت اپلیکیشن برای شما داریم. ما در طراحی و توسعه اپلیکیشنهای موبایل اختصاصی، قدرتمند و طراحی کاربر پسند با توجه با کسب و کار، همراه شما خواهیم بود.

باطراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید. یک برنامه موبایل می تواند به کمک کسب و کار و سایت طراحی شده شما کمک های شایان نماید، بدین صورت که پس از طراحی سایت و حتی پس ازانجام سئو لازم روی سایت شما نوبت به تولید یک برنامه موبایلی در جهت دسترسی پذیری بهتر خدمات شما در جیب مشتریان می باشد، کسب و کار شما به صورت حرفه ای تر شکل و توسعه می گیرد اگرچه باید این نکته را نیزدر نظر گرفت  که یک برنامه موبایلی مستقلا  یک کسب و کار و ایده را ایفا نماید و نیازی به مراحل و توسعه سایت نداشته باشد. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا یک پل ارتباطی خوب با مشتری‌ داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن تهکو، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای شما است. اطمینان داشته باشید که تهکومتنوع ترین امکانات و مناسب ترین هزینه ساخت اپلیکیشن را خواهد داشت.طراحی اپلیکیشن موبایل و توسعه اپلیکیشن موبایل با هدف دستیابی به بیشترین جامعه مخاطب می تواند بازاریابی گسترده تر، تبلیغ و فروش بیشتر و در نهایت رشد و توسعه کسب و کار را نتیجه دهد. شما نیز می توانید برای توسعه کسب و کارتان، سفارش های طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل، طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل و توسعه اپلیکیشن موبایل خود را به تیم حرفه ای طراحی، ساخت و توسعه اپلیکیشن موبایل شرکت تهکو بسپارید. اگر شما هم به دنبال طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار خود هستید اما نمیدانید نیازهای واقعی شما نسبت به کسب و کارتان در مقابل رقبا چیست، حتما به مشاوره با متخصصان طراحی اپلیکیشن تهکو نیاز دارید.

لزوم طراحی یک اپلیکیشن

با توجه به مطالعات و گزارشات صورت گرفته، مشتریان به روند توسعه و افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های هوشمند خود ادامه خواهند داد و روز به روز، نیاز به اپلیکیشن‎های سازگار با تلفن‎های هوشمند مشتریان، بیشتر نمود می‎یابد.
همه دوست دارند تا با چند کلیک ساده یا لمس ساده، به محصول یا خدمات مورد نظر خودشان برسند. استفاده از اپلیکیشن‎های مرورگر، بازی‎های نرم افزاری، رسانه‎ های اجتماعی، بیزینسی (ارائه کننده کسب و کار)، فروشگاهی و همجنین تعاملی، در تلفن‎ها و تبلت‎های هوشمند بسیار فراگیر شده است و این موضوع ما را به طراحی و معرفی کسب و کار خود در قالب اپلیکیشن‎های موبایل علاوه بر نسخه واکنش گرای وبسایت سوق می‎دهد. این نوع تفکر، ما را به نتایج بسیار مهمی می‎رساند.
۱- برخورداری از اپلیکیشن برای یک کسب و کار، شاید مهمترین مورد برای ایجاد برند شما می‎باشد.
۲- یک اپلیکیشن می‎بایست کاربر پسند، زیبا و حرفه‎ای و در عین حال گیرا باشد تا به کاربران تجربه موثر و خوشایندی از استفاده از اپلیکیشن در تلفن هوشمند خود ارائه دهد، و آنها برای استفاده مجدد مشتاق سازد.
۳- اپلیکیشن باید مشتری را به سمت شما براند.
این دقیقاً کل چیزی است که ما انجام می‎دهیم تا بتوانیم به رشد کسب و کار شما کمک نماییم. ما زمان و انرژی زیادی جهت توسعه راهکارهای اپلیکیشن موبایل صرف می‎کنیم تا بسیار صحیح و موثر در کلیه دستگاه‎ها عمل نماید. هدف ما، خلق تجارب به یاد ماندنی و سریع التاثیر برای کاربر نهایی است همانطور که تلاش می‎کنیم کلیه استانداردهای برتری وحفظ مشتری را جهت جلب رضایت و تامین انتظارات مشتریان شما رعایت می‎کنیم.
تهکو با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم.

تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن

برای توسعه ی اپلیکیشن های موبایل از تکنولوژی ها(مانند: دستگاه های هوشمند(smart device) و…)، متود ها (MVV ,MVC ,MVP ,MVPC و…) و زبان های برنامه نویسی متعددی می توان استفاده کرد.هر کدام از این تکنولوژی و زبان ها مزایا و معایب خود را دارند بنابراین نمی توان یک روش را به عنوان بهترین روش طراحی اپلیکیشن برای تمامی پروژه ها مطرح کرد و بهتر این است که مناسب با هزینه و بودجه ، مدت زمان و سطح پروژه بهترین مسیر برای طراحی اپلیکیشن انتخاب شود.

اندروید

شرکت تهکو یکی از شرکت‌های طراحی اپلیکیشن اندروید است. این شرکت باسابقه، جمعی از متخصصان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید را گرد هم آورده است تا بتواند تمامی نیازهای کاربران را با بالاترین کیفیت برآورده کند.و از ابتدا تا راه اندازی اپلیکیشن شما روی Google Play، تیمی متخصص و با تجربه پروژه شما را بدست می گیرد. تا با ما، کسب و کار خود را در دسترس کاربران اندروید قرار دهید.

ios

از مزایای طراحی اپلکیشن شرکت تهکو این است که شما هر نوع اپلیکیشنی نیاز داشته باشید، تهکو هردو پلتفرم اندروید و ios را به شما تحویل می‌دهد. طراحی اپلیکیشن iOS به صورت جداگانه برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت. و برنامه نویسی با زبان Swift از تخصص های ما است. با ما، کسب و کار خود را روی یکی از محبوب ترین پلتفرم های موبایل در ایران ببرید.

PWA

از این روش برای ساخت اپلیکیشن های تحت وب استفاده می‌شود. این اپلیکیشن‌ها همانند صفحات عادی وب هستند اما قابلیت‌های مثل کارکردن به صورت آفلاین، پوش‌نوتیفیکیشن و دسترسی به سخت‌افزار دستگاه که تنها در اپلیکیشن‌های نیتیو مشاهده می‌شوند، دارند. اپلیکیشن‌های PWA هنوز جدید هستند و پشتیبانی چندانی ندارند.
خانه تماسفروشگاه ارتباط با ما