طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

با طرحی سایت کسب و کارتان را رونق و توسعه دهید.

وب سایت شما اولین تعامل کاربر با کسب و کار شماست. با طراحی سایت برای کسب و کارتان، شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با مخاطبان خود در ارتباط باشید و همواره ویترین زیبایی از محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید. داشتن وب سایت حرفهای اعتماد کاربر را جلب میکند و باعث افزایش فروش میشود. تهکو با داشتن تیم جوان و خلاق در طراحی سایت میتواند شما را به اهداف اصلی کسب وکار خود برساند. قدم اول در طراحی سایت مشاوره تخصصی و رایگان برای کسب و کار شماست. به علاوه با این کار، شما می توانید ارتباطی تعاملی و دو سویه با کاربران, و مشتریان خود برقرار کنید که تأثیر بسزایی در برندسازی شما خواهد داشت.

طراحی سایت ویترین کسب و کار شماست. اگر کسب و کاری دارید و هنوز در عرصه دیجیتال و اینترنت وارد نشده اید وقت را ازدست ندهید، همین الان اقدام کنید و برای کسب و کار خود سایتی مناسب و در خور طراحی کنید تا کسب وکارتان به سرعت رشد کرده و درآمدتان چندین برابر شود.این سایت میتواند شما را به جامعه آماری بیشتری نشان داده و باعث رونق کسب و کار شما شود. فقط کافی ست مسیر درست را بشناسید تا مشتریان خود را در زمان و مکان مناسب و به روش درست هدف قرار دهید. ما در این مسیر همراه شما هستیم تا طعم موفقیت را بچشید. برای ورود به بازار آنلاین و رسیدن به درآمدهای خیلی بالا شما احتیاج به اصول و روش های بازاریابی و فروش در دنیای دیجیتال را دارید. برای این منظور طراحی سایت اولین قدم آن است که با طراحی فروشگاه یا خدمات خود میتوانید به این بازار پر رقابت وارد شده و در این مسیر با موفقت زیاد گام بردارید.بعد از طراحی سایت که دروازه ورود شما به دنیای دیجیتالی شدن است؛ میتوانید با برندینگ و مارکتینگ در این حوزه به هدف مورد نظر خود که فتح قله های موفقیت و رسیدن به فروش های شگفت انگیزاست برسید. شما با ایجاد سایت میتوانید باعث گسترش کسب و کار و شناساندن خود به دیگران شده و برندینگ شخصی و کاری برای خود ایجاد کنید.

 

 

چرا طراحی سایت مهم است؟ 

 • هزینه کمتر تبلیغات
 • ارتباط مستمر و همیشگی با مخاطبان
 • پشتیبانی 24 ساعته و در هر روز هفته
 • افزایش اعتبار و برند محصولات و خدمات
 • تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل
 • عدم محدودیت مکانی
 • پیشی گرفتن از رقبا و بالا بردن مزایای رقابتی
 • ارائه اخبار و اطلاع رسانی به مشتریان
 • دسترسی همیشگی مشتریان و بالعکس( ارتباط با مشتری (crm, erp, blink))
 • فروش محصولات و معرفی کالاها
 • دسترسی پذیری همیشگی اطلاعات تماس شما

  خدمات طراحی سایت 

  طراحی سایت سازمانی

  سایت سازمانی به غیر از ارائه اطلاعیه ها و اخبار مختلف می بایست توانایی انجام بسیاری از خدمات آن سازمان را به صورت اینترنتی داشته باشد. هدف از سازمانی را می توان کم کردن کاغذ بازی برای ارائه خدمات بهتر به افراد دانست.

  طراحی سایت شرکتی

  طراحی وب سایت  شرکتی به به کاریری نمایده ای موثر، فعال و دقیق در فضای وب است. که خدمات و محصولات شما را به کاربرانی که در این فضا به دنبال دریافت آنها  هستند، معرفی می کند.

  طراحی سایت اختصاصی

  طراحی سایت اختصاصی برای هر مشتری  با توجه به فاکتورهایی که  وی در ذهن دارد، نیازهای کسب و کارش و مواردی از این قبیل، طراحی و به این صورت انجام می پذیرد.

  طراحی سایت فروشگاهی

  طراحی سایت فروشگاهی برای مدیریت و شعبه جدید از کسب و کار شماست. و با از بین بردن محدودیت زمانی و مکانی می تواند شما را به فروش چند برابری برساند.

  ERP (راهکار جامع برنامه ریزی منابع سازمانی)

  ERP شامل طیف وسیعی از فعالیت‌ها می شود که از طریق سامان دادن تمام داده‌ها و فرآیندهای یک سازمان در یک راهکار واحد و با ایجاد بانک اطلاعاتی منظم، پیوسته و دقیق به بهبود عملکرد سازمان منجر می‌شود.

  CRM (مدیریت ارتباط با مشتری)

  CRM یک استراتژی کلان برای تمام کسب و کار است که با هدف بهینه کردن سود و درآمد  و رضایت مشتریان به کار گرفته می‌شود. CRM برای محقق کردن این هدف، همه‌ی فعالیت‌های کسب و کار را حول گروه‌های مختلف مشتریان سامان می‌دهد و رفتارهایی را که در کسب و کار ایجاد کرده و توسعه دهد که نهایتاً به رضایت بیشتر مشتریان منتهی شوند.

  BILLING (نرم افزار حسابداری)

  یکی از مهمترین و چالش برانگیزترین جنبه های راه اندازی هر کسب و کار، ثبت اطلاعات مالی، هزینه های ورودی و خروجی و محاسبه سود در هر زمان است.به همین دلیل انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری از ابتدا، یکی از ملزومات مدیریتی برای سازمان ها و شرکت هاست. که مستلزم نرم افزارهای حسابداری کارآمد و مناسب برای کسب و کار است.

  startup (کسب و کارهای نوپا)

  استارتاپ در واقع یک سازمان یا کسب و کار جوان و نوپاست که به تازگی شروع به ارائه خدمت یا کالایی کرده است که شرکتهای استارتاپی به دنبال یک مدل تکرارپذیر (Repeatable Business Model) می‌گردند. یعنی مدلی که بتوانند به سادگی آن را از یک محصول به محصول دیگر توسعه دهند و مدل کسب و کار آن‌ها مقیاس پذیر است.
  خانه تماسفروشگاه ارتباط با ما