Expo و تاثیر تکنولوژی روی گسترش فرهنگ و کریسمس در ایران

کریسمس یکی از روزهای مقدس سال است که به سالروز میلاد حضرت عیسی بن مریم(ع) اشاره دارد و در بسیاری از کشورهای سراسر جهان جشن گرفته میشود در دنیای مدرن امروزی همه چیز تغییر کرده است و کریسمس هم از این قاعده مستثنا نیست. با این حال حتی در دنیایی که در تسخیر کامپیوترهای شخصی است و جواب تمام سوال‌ها را می‌شود در اینترنت پیدا کرد، باز هم بعضی اسرار مربوط به کریسمس هستند که برای بچه‌ها و حتی بعضی از بزرگ‌ترها هنوز مبهم مانده‌اند، اخیراً همراهی تکنولوژی با جشن سال نو میلادی و مراسم آن رنگ و بوی دیگری به آن بخشیده است.

تلفن‌های هوشمند علاوه بر این که فرصت‌های جدیدی را برای نقش ‌آفرینی در اختیار کسب و کارها قرار داده، شیوه‌های ارتباط و سبک زندگی مصرف‌کنندگان را نیز متحول کرده است و اطلاعات، اخبار، رویداد ها همیشه در دسترس کاربران قرار گرفته که آشنایی با مفاخر، سنت ها، جشن ها، فرهنگ و ارتباطات مردم بطور چشمگیری توسعه پیدا کرده و مردم نیز سعی میکنن با استفاده از تکنولوژی در رویداد های فرهنگی، اجتماعی، جشن و مراسم ها شرکت داشته باشند از این رو طبق اتفاقاتی که مردم برای هم، همیشه حمایت راه می اندازند چه برای شادی ها و ارزش های هم، سبب شده ایرانیان برای مسیحیان جشن بگیرند و هم کشورهای دیگر نوروز ایران را جشن گرفته و تبریک بگویند.

اکسپو فرصتی طلایی برای افراد سراسر دنیا که در حوزه های مختلف توانسته اند نوآوری و اختراعات چشمگیر و بی نظیری در زمینه فرهنگ را ثبت کنند حضور پیدا کرده است، در واقع یکی از طولانی ترین و جالب توجه ترین نمایشگاه هایی که در طول سال برگزار شده و در آن دستاوردهایی در حوزه های صنعت، فناوری، گردشگری و تجاری به نمایش گذاشته می شود است، بطوریکه این رویداد در کنار تکنولوژی کمک میکنه مردم جهان، دولت ها و فرهنگ ها به هم معرفی شوند.

 

 مزایای ساخت ؟

در دسترس مشتری هستید

در نهایت اگر صاحب یک کسب و کار باشید و به رشد کسب و کارتون فکر می کنید اگر اپلیکیشن نداشته باشید به زودی یک امکان و مزیت مهم برای کسب و کارتان را از دست خواهید داد. دنیای کسب و کار رو به پیشرفت است و اگر رو موج این پیشرفت سوار نشوید قطعا عقب خواهید ماند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانه تماسفروشگاه ارتباط با ما